Pozice Asistent/ka - Prostějov

Název pozice
Pracovište
Typ úvazku
Vhodné pro
Asistent/ka - Prostějov
Pracovište Prostějov
Typ úvazku Plný; zkrácený
Vhodné pro OZP/OZZ

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami, drogerií, obalovými materiály, reklamními a dárkovými předměty a dalším bohatým sortimentem. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.

Přijmeme asistent/ku pro administrativní práce a podporu marketingového oddělení. Hledáme člověka, který bude ochotný se uvedenou náplň práce v rámci postupného zaškolení učit. Na pracovišti bude mít trvalou podporu nadřízeného a ostatních kolegů.

Nástup je možný ihned a práce je pro osoby se zdravotním znevýhodnění nebo omezením OZZ/OZP. Možnost zkráceného 6 hod. úvazku.

Co budete dělat

  • Podílet se na internetovém obchodě tak aby byl pro zákazníky poutavý.
  • Podílet se na reklamních kampaních.
  • Vytvářet obchodních nabídek.
  • Komunikovat se zákazníky.

Co nabízíme za dobře odvedenou práci

  • SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na pracovní smlouvu.
  • Plat dostanete vždy včas. Mzdové ohodnocení je 21 500 - 23 000 Kč hrubého při plném úvazku.
  • Možnost zkráceného 6 hod. úvazku.
  • Stravenkový paušál cca 2 450 Kč měsíčně (116 Kč/pracovní den).
  • Příspěvek na pratelné 500 Kč měsíčně.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Kartu do obchodního řetězce.
  • Volné víkendy a svátky.
  • Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží

Jaký/á je ideální asistent/ka:

  • Má schopnost efektivně řešit problémy.
  • Má schopnost jednat s lidmi a dobrou úroveň psaného textu.
  • Má ochotu vzdělávat se a učit novým věcem.
  • Ovládá na dobré úrovni Microsoft Office.
  • Praktické zkušenosti a orientace v daném oboru nejsou podmínkou, možné zaučení.
  • Je stejně spolehlivý/á a zodpovědný/á jako ostatní SMERáci.
  • Je samostatný/á, pečlivý/á a svědomitý/á.
  • Vůbec nevadí, když je OZP nebo OZZ.

Rajhrad
Rajhrad

Poznáváte se a práce by vás bavila? To moc rádi slyšíme!

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a připojte životopis. My se vám ozveme.

Soubory je možné zvolit pouze z jedné složky současně.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti SMERO, spol. s r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SMERO, spol. s r.o., IČ: 25527886, se sídlem Rajhrad, Odbojářů 695, PSČ 664 61, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Zavřít
###message