Pozice Marketingový specialista

Název pozice
Pracovište
Typ úvazku
Vhodné pro
Marketingový specialista
Pracovište Rajhrad
Typ úvazku Plný
Vhodné pro

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.

Právě teď hledáme do centrály v Rajhradě Marketingového specialistu s praxí v digitalu a ecommerce. Víte, co znamená konverzní poměr a co můžete dělat proto, abyste ho zvyšoval/a? Pracujete a rozhodujete se podle dat, místo pocitů a domněnek? Pojmy jako je landing page nebo AB testování jsou pro vás rutina? Znáte a pravidelně sledujete Řezáče, Bohuše, Větrovskou nebo Ungra? Pokud jste si odpověděl/a 4x ANO, hledáme právě vás!

Co budete dělat

  • Každý váš pracovní den bude trochu jiný, zvládáte rutinně ukočírovat souběh více projektů a umíte si stanovit priority.
  • Připravovat podklady pro digitální kampaně na produkty a služby v Adwords, Sklik a na Facebooku.
  • Vytvářet landing pages pro kampaně, AB testovat, vyhodnocovat a učit se z vlastních úspěchů i chyb.
  • Spolupracovat s Obsahovou agenturou na tvorbě obsahu pro firemní blog, e-shop a sociální sítě.
  • Starat se o pravidelné emailingy pro stávající a potenciální zákazníky.
  • Analyzovat data a určovat příležitosti a ohrožení.
  • Realizovat další aktivity ATL a BTL dle aktuálních požadavků firmy.
  • Reportovat svoje aktivity nadřízenému.

Co nabízíme za dobře odvedenou práci

  • SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na plný úvazek.
  • Plat dostanete vždy včas. Pro začátek se můžete těšit na hrubou mzdu minimálně 25 000 Kč a další bonusy dle úspěšnosti vašich pracovních výsledků.
  • Vaše aktuální platové ohodnocení je vyšší a přesto máte zájem u nás pracovat? Nástupní plat a jeho další vývoj po zkušební době vám nabídneme podle vaší praxe a dosavadních výsledků předchozí práce.
  • Stabilní minitým markeťaček, fajn kolegyň, které se těší na další pomocné ruce.
  • Každý měsíc (po skončení zkušební doby) si také v kanceláři vyzvednete stravenky.
  • Po zkušební době od nás dostanete také MultiSport Benefit, tedy permanentku do sportovišť po celé republice.
  • Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží.

Co čekáme od našeho markeťáka/ markeťačky

  • Praxi minimálně 3 roky na podobné pozici.
  • Analytické myšlení, schopnost interpretace a vyhodnocování dat pro další aktivity.
  • Zkušenosti s rozvojem e-shopu, emailingy, s digitálními kampaněmi a moderováním sociálních sítí.
  • Ví, jakou roli v byznysu hraje obsah a umí zadat nebo napsat texty, které zákazníky přesvědčí k nákupu.
  • Jsi týmový hráč, ochotný/á se podělit o svoje dovednosti a zkušenosti s ostatními členy marketingového týmu.
  • Má přehled a pravidelně monitoruje dění v digitálním segmentu.
  • Jsi kreativní a nebojíš se zkusit cokoli nového co není běžné.
  • Je samostatný/á, pravidelně a rád/a se učí nové věci.
  • Jsi spolehlivý/á a zodpovědný/á a odolný/á vůči stresu.
  • Je komunikativní a snadno navazuje, udržuje a rozvíjí dlouhodobé vztahy.
  • Umí to s počítačem, minimálně se sadou MS Office a Google Analytics.
  • Problémy řeší rychle a efektivně.
budova Rajhrad

Poznáváte se a práce markeťáka by vás bavila? To moc rádi slyšíme!

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a připojte životopis. My se vám ozveme.

Soubory je možné zvolit pouze z jedné složky současně.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti SMERO, spol. s r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SMERO, spol. s r.o., IČ: 25527886, se sídlem Rajhrad, Odbojářů 695, PSČ 664 61, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Zavřít
Rozumím
###message