Pozice Prodavač/ka - Ostrava

Název pozice
Pracovište
Typ úvazku
Vhodné pro
Prodavač/ka - Ostrava
Pracovište Ostrava
Typ úvazku Plný
Vhodné pro pro OZP/OZZ

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.

Náš samoobslužný velkoobchod papírem a obaly naleznete na celkové ploše 1000m2. Mezi naše služby patří také řezání papíru, výroby vizitek a propagace firem. Zákazníky máme od malých až po velké podniky a jsme tady prakticky pro každého.

Právě teď pro naši prodejnu v Ostravě přijmeme šikovnou prodavačku nebo prodavače. Hledáme člověka, který si dokáže získat srdce našich zákazníků, vykouzlit jim úsměv a věnovat se jejich požadavkům tak aby se k nám i nadále rádi vraceli.

Nástup je možný ihned. Práce je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP.

Co budete dělat

 • Pečovat o zákazníka a to obnáší obsluhování, poradenství a prodej zboží.
 • Objednávat, přebírat a zařazovat zboží.
 • Pracovat s pokladnou.  
 • Úklid prodejny.

 

Co nabízíme za dobře odvedenou práci

 • SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na plný úvazek.
 • Mzdu dostanete vždy včas. Mzdové ohodnocení je 20 000 - 23 000 Kč hrubého při plném úvazku.
 • Příspěvek na stravování.
 • Kartu do obchodního řetězce MAKRO.
 • Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží. Děti u nás vybavíte do školy za pár korun.

Jaký je náš ideální pracovník

 • Je stejně spolehlivý a zodpovědný jako ostatní SMERáci.
 • Umí komunikovat se zákazníky.
 • Rád se učí nové věci.
 • Vůbec nevadí, když je OZP nebo OZZ.Kutná Hora
Kutná Hora

Poznáváte se a práce řidiče by vás bavila? To moc rádi slyšíme!

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a připojte životopis. My se vám ozveme.

Soubory je možné zvolit pouze z jedné složky současně.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti SMERO, spol. s r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SMERO, spol. s r.o., IČ: 25527886, se sídlem Rajhrad, Odbojářů 695, PSČ 664 61, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Zavřít
Rozumím
###message