Marie Bílíková

Telefon
+420 601 588 184
region
HODONÍN

Mezi obchodní zástupce SMERA patřím již od roku 2010 a svou práci mám velice ráda.

V týmu s kolegou Antonínem Paprskářem působíme v Jihomoravském kraji a rádi vás přivítáme na naší základně ve velkoobchodní prodejně v Břeclavi.

Naše asistentka Michaela Ondrušková je vám k dispozici na telefonu a na e-mailu a společně děláme vše proto, abyste byli maximálně spokojení.

Paní Vladimíra si nevěděla rady. Ředitel ji bez jakýchkoliv instrukcí pověřil, aby mu koupila novou kancelářskou židli. Kontaktovala tedy mě a vysvětlila svůj problém. Další den přivezl náš řidič paní Vladimíře 3 židle, které se jí zamlouvaly. 3 dny jsme je tam nechali, aby si je pan ředitel v klidu vyzkoušel a poté se rozhodl sám. Spokojená byla jak paní Vladimíra, která nemusela vybírat židli naslepo, tak pan ředitel, který měl židli podle svých představ.

Reference

Firma SMERO je naším dodavatelem kancelářských potřeb už řadu let. Za tu dobu nám mnohokrát potvrdili, že jejich práce je perfektní. Zboží nám dodají vždy včas a v pořádku. Obchodní zástupkyně paní Maruška Bílíková je vždy milá, usměvavá a ochotná pomoci najít i zboží, které nemají standardně v nabídce.

Když něco opravdu hoří, vyjdou nám vstříc a zboží přivezou v co nejkratším čase. A když to jinak nejde, tak si k nim prostě zaběhneme, protože od letoška jsme i sousedi na jedné ulici.
Naše spolupráce je výborná a určitě bychom neměnili.

Přeji hodně spokojených zákazníků, jako jsme my.
Romana Kouřílková, Alcadrain, s.r.o.
To snad ani není možné ta kvalita, rychlost a vstřícnost ze strany Marie Bilíkové. Chválím a děkuji sto milionkrát. Firmu SMERO bych doporučila všem.
Iveta Rősnerová, Město Mikulov
###message