Reference

Touto cestou bych ráda poděkovala za vstřícnost, ochotu a pracovitost Vašeho personálu. Jezdí k nám na podnik, který není zrovna dobře situován, rozvážet Vaše zboží. Vždy s ochotou nám vynáší těžké krabice do horních pater a ještě si vymýšlíme, co potřebujeme vyskládat v přízemí a co nahoře, a oni nám s úsměvem na tváři vždy vyjdou vstříc. Ještě jednou mockrát děkujeme za spolupráci a přejeme vše nejlepší v novém roce.

 

Ladislava Suchánková, Městská bytová správa, s.r.o.

Tímto bych ráda poděkovala za dosavadní spolupráci s panem Novákem. Díky jeho profesionálnímu přístupu jsme dokonale informování o veškerých novinkách, ve speciálních požadavcích je nám vždy 100% nápomocen. Jeho snaha, vstřícnost a ochota vše vyřešit k naší spokojenosti je nám velkou pomocí.

Věříme, že i v budoucích letech bude vše takto optimální.

Jana Tajdušová, DiS., NH - TRANS, SE

Slečno Baďoučková, tímto bych Vám chtěla z celého srdce poděkovat za dosavadní spolupráci. Ani nevíte, jak jsem ráda, že jste se objevila u nás ve firmě a začala s námi spolupracovat. Děkuji Vám za vždy profesionální přístup ke klientovi, za upřímné nabídky Vašich produktů a skvělé rady při objednávání. Jste opravdu na pravém místě, Váš úsměv vždy rozjasní naši kancelář. Odpadly mi starosti s nakupováním po obchodech a máme vše, až jak se říká pod nos. Ještě jednou děkuji a Vaše společnost může být ráda za takový výběr svého zaměstnance.

Slečno Baďoučková, opravdu velké díky.

Radmila Esslerová, Koordinátor ODIS s.r.o.

Firma SMERO je naším dodavatelem kancelářských potřeb už řadu let. Za tu dobu nám mnohokrát potvrdili, že jejich práce je perfektní. Zboží nám dodají vždy včas a v pořádku. Obchodní zástupkyně paní Maruška Bílíková je vždy milá, usměvavá a ochotná pomoci najít i zboží, které nemají standardně v nabídce. Když něco opravdu hoří, vyjdou nám vstříc a zboží přivezou v co nejkratším čase. A když to jinak nejde, tak si k nim prostě zaběhneme, protože od letoška jsme i sousedi na jedné ulici. Naše spolupráce je výborná a určitě bychom neměnili.

Přeji hodně spokojených zákazníků, jako jsme my.

Romana Kouřílková, Alca plast, s.r.o.

S firmou SMERO spolupracujeme od doby vzniku naší organizace – tj. od roku 2010. Vždy mezi námi panovaly a panují nadále velmi dobré obchodní vztahy. Oceňujeme převážně rychlost dodávek, široký sortiment a schopnost zajistit i zboží, které není v katalogu. Chtěla bych vyzdvihnout především práci obchodního zástupce pana Tomáše Zapletala, který vždy, ochotně a velmi rychle vyhoví našim požadavkům, má příjemné vystupování a je radostí pro nás s ním spolupracovat.

Lenka Vítová, G-centrum Mikulov

Ochotný a vždy připravený pomoci. Problémy řeší rychleji, než běhá Usain Bolt. Zkrátka obchodní zástupce, jak z učebnice. Takový je pan Pomajbík. Co víc dodat.

Vítezslav Knot, SYNOT TIP, a.s.

S firmou SMERO spolupracuje naše firma poměrně krátkou dobu, ale přesto si troufám říct, že se snaží udělat pro zákazníka maximum. Široký sortiment zboží a vše pod jednou střechou. Co není ve standardní nabídce, konzultuji s obchodním zástupcem p. Pilátem, který se snaží vždy vyjít vstříc a nabídne i různé varianty řešení.

Štipčáková Miroslava, NIOB, s.r.o.

S firmou SMERO jsme velmi spokojení a obchodní zástupkyně paní Rakušanová je ochotná a spolehlivá. Aktivně pomáhá s orientací v nabízeném sortimentu, doporučí vhodné zboží a rychle zařídí vše potřebné od objednávky až po dodání. Zboží jsme obdrželi druhý den po objednání, kompletní a vzorně zabalené a řidič ochotně vyložil náklad. S firmou SMERO máme jen dobré zkušenosti a do budoucna počítáme s pokračováním naší spolupráce.

Iva Bořilová, PALI, s.r.o.

Se společností SMERO jsme nadmíru spokojeni, líbí se nám pestrost a velikost sortimentu. Odebíráme vše, co naše kancelář vyžaduje: tonery, papíry, drobnou kancelářinu, drogerii i občerstvení. Nyní při drobné rekonstrukci kanceláře využíváme i možnost nákupu kancelářských židlí. Za velkou výhodu považuji, že nám SMERO zboží přiveze až do kanceláře a náš čistě dámský kolektiv se nemusí tahat s těžkými věcmi! Velké poděkování patří našemu obchodnímu zástupci panu Aleši Pustkovi, který vždy a ochotně vše vyřídí a zařídí!

Kristýna Pustková, Happines to you s.r.o.

DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI
Firmám, školám a dalším institucím dodáváme nejen kancelářské potřeby už od roku 1998. Stálým zákazníkům jsme vybavili nové kanceláře a sami jsme se několikrát přestěhovali do většího. Rosteme společně s vámi.
Rozumím
###message