Reference

Společnost SMERO, spol. s r. o. je naším partnerem již několik let a rádi bychom vyjádřili velkou spokojenost s touto dlouhodobou spoluprací. Zvláště bychom chtěli vyzdvihnout profesionální přístup pana Piláta, který nám od začátku naší spolupráce vždy věnoval maximální pozornost. Dodávky reklamních předmětů byly vždy včasné a kvalitní, což nám pomohlo úspěšně propagovat značku PILANA. Celkově jsme velmi spokojeni s úrovní služeb poskytovaných firmou SMERO a těšíme na další úspěšnou spolupráci.

Petra Pohoničová, PILANA Group a.s.

Rozhodli jsme se ve firmě pořídit nový nábytek - na chodbu a do dvou místností. Obchodní zástupce pan Klein osobně přijel zaměřit všechny místnosti, představil nám virtuální 3D návrh, kde jsme po pár změnách nabídku schválili.

Za 3 týdny přijel tým SMERA pod osobním dohledem pana Kleina a celý týden se nábytek montoval. Mírnou překážkou bylo 2. patro bez výtahu, avšak to pro ně nebyl problém a tuto zakázku namísto dvou týdnů dokončili již za týden.

Dagmar Feňová, GiTy, a.s.

Firma SMERO je skvělou volbou pro výběr dárkových předmětů a obalů. Nabízí široký výběr věcí od propisek, bloků až po krásná dárkové balení. Zvláště bychom rádi chtěli vypíchnout jejich dřevěné dárkové krabice na víno, které jsou skvělým dárkem pro každou příležitost.
 
Co nás nejvíce nadchlo je ochota a profesionální přístup personálu. I když jsme měli velmi specifické a složité logo, firma ho zvládla vygravírovat na krabici přesně, dle našich představ a přání. Musíme ocenit i jejich schopnost zakomponovat logo na etiketu flašky vína, čímž celý výrobek povznesli na novou úroveň.
 
Díky bohatému výběru vzorníků jsme měli mnoho možností, jak si vybrat tu nejlepší kombinaci pro náš klub USK JUDO Ostrava. Ať už jsme hledali jednoduchý nebo výrazný design, určitě jsme vždy našli, co jsme hledali. Celkově jsme velmi spokojení s produkty a službami od firmy SMERO. Jejich pozornost k detailu, kvalitní provedení a ochota vyjít vstříc zákazníkům je skvělá. Určitě doporučujeme všem, kteří hledají spolehlivého dodavatele dárků a obalů s vlastním potiskem či gravírováním.

Lucie Kochová, USK JUDO Ostrava, z. s.

Tahat krabice papírů je pro účetní firmu - nejen plnou samých žen - noční můrou. Díky SMERO a obchodní zástupkyni Simoně Baďoučkové na toto jen se smíchem vzpomínáme. Nakoupíme si vše, co potřebujeme, online, v eshopu se snadno orientuje, vše přinesou až do druhého patra v době, kdy si domluvíme, a vše je za rozumné ceny. Jednoznačně doporučuji a bez téhle služby už ani ránu! Děkujeme moc :)

Martin Tyšer, Nastejnelodi.cz, s.r.o.

Jako personální agentura objednáváme kancelářské potřeby skoro každý týden a jsme velice spokojeni se servisem firmy SMERO a také s obchodní zástupkyní Simonou Baďoučkovou. Vše je možné objednat online v přehledném eshopu, doručí vždy podle očekávání a za super ceny. Doporučujeme!

Tomáš Buchwaldek, RIGHT INDICADA s.r.o.

Velmi oceňujeme odborné poradenství pana Brzobohatého z firmy Smero, která nám pomáhala vybavit zasedací místnost novými židlemi.

Na základě našich požadavků nám byly v prvním kole nabídnuty 3 až 4 vhodné typy a židle následně zdarma přivezeny k prezentaci a vyzkoušení. Po dalším upřesnění našich požadavků proběhlo druhé kolo prezentace, po kterém jsme vybrali typ židle, který splňoval veškeré naše požadavky.

Rovněž oceňujeme profesionální přístup firmy Smero v rámci renovace našich kanceláří. Firma dodala grafický náhled vybavení nábytkem a také následně v dohodnutém termínu zrealizovala vlastní montáž.

Vše proběhlo k naší plné spokojenosti.

Petra Repášová, Xella CZ, s.r.o.

Touto cestou bych ráda poděkovala za vstřícnost, ochotu a pracovitost Vašeho personálu. Jezdí k nám na podnik, který není zrovna dobře situován, rozvážet Vaše zboží. Vždy s ochotou nám vynáší těžké krabice do horních pater a ještě si vymýšlíme, co potřebujeme vyskládat v přízemí a co nahoře, a oni nám s úsměvem na tváři vždy vyjdou vstříc. Ještě jednou mockrát děkujeme za spolupráci a přejeme vše nejlepší v novém roce.

 

Ladislava Suchánková, Městská bytová správa, spol. s r.o.

Tímto bych ráda poděkovala za dosavadní spolupráci s panem Novákem. Díky jeho profesionálnímu přístupu jsme dokonale informování o veškerých novinkách, ve speciálních požadavcích je nám vždy 100% nápomocen. Jeho snaha, vstřícnost a ochota vše vyřešit k naší spokojenosti je nám velkou pomocí.

Věříme, že i v budoucích letech bude vše takto optimální.

Jana Tajdušová, DiS., NH - TRANS, SE

Slečno Baďoučková, tímto bych Vám chtěla z celého srdce poděkovat za dosavadní spolupráci. Ani nevíte, jak jsem ráda, že jste se objevila u nás ve firmě a začala s námi spolupracovat. Děkuji Vám za vždy profesionální přístup ke klientovi, za upřímné nabídky Vašich produktů a skvělé rady při objednávání. Jste opravdu na pravém místě, Váš úsměv vždy rozjasní naši kancelář. Odpadly mi starosti s nakupováním po obchodech a máme vše, až jak se říká pod nos. Ještě jednou děkuji a Vaše společnost může být ráda za takový výběr svého zaměstnance.

Slečno Baďoučková, opravdu velké díky.

Radmila Esslerová, Koordinátor ODIS s.r.o.

Firma SMERO je naším dodavatelem kancelářských potřeb už řadu let. Za tu dobu nám mnohokrát potvrdili, že jejich práce je perfektní. Zboží nám dodají vždy včas a v pořádku. Obchodní zástupkyně paní Maruška Bílíková je vždy milá, usměvavá a ochotná pomoci najít i zboží, které nemají standardně v nabídce. Když něco opravdu hoří, vyjdou nám vstříc a zboží přivezou v co nejkratším čase. A když to jinak nejde, tak si k nim prostě zaběhneme, protože od letoška jsme i sousedi na jedné ulici. Naše spolupráce je výborná a určitě bychom neměnili.

Přeji hodně spokojených zákazníků, jako jsme my.

Romana Kouřílková, Alcadrain, s.r.o.

S firmou SMERO spolupracujeme od doby vzniku naší organizace – tj. od roku 2010. Vždy mezi námi panovaly a panují nadále velmi dobré obchodní vztahy. Oceňujeme převážně rychlost dodávek, široký sortiment a schopnost zajistit i zboží, které není v katalogu. Chtěla bych vyzdvihnout především práci obchodního zástupce pana Tomáše Zapletala, který vždy, ochotně a velmi rychle vyhoví našim požadavkům, má příjemné vystupování a je radostí pro nás s ním spolupracovat.

Lenka Vítová, G-centrum Mikulov

Ochotný a vždy připravený pomoci. Problémy řeší rychleji, než běhá Usain Bolt. Zkrátka obchodní zástupce, jak z učebnice. Takový je pan Pomajbík. Co víc dodat.

Vítezslav Knot, SYNOT TIP, a.s.

S firmou SMERO spolupracuje naše firma poměrně krátkou dobu, ale přesto si troufám říct, že se snaží udělat pro zákazníka maximum. Široký sortiment zboží a vše pod jednou střechou. Co není ve standardní nabídce, konzultuji s obchodním zástupcem p. Pilátem, který se snaží vždy vyjít vstříc a nabídne i různé varianty řešení.

Štipčáková Miroslava, NIOB, s.r.o.

S firmou SMERO jsme velmi spokojení a obchodní zástupkyně paní Rakušanová je ochotná a spolehlivá. Aktivně pomáhá s orientací v nabízeném sortimentu, doporučí vhodné zboží a rychle zařídí vše potřebné od objednávky až po dodání. Zboží jsme obdrželi druhý den po objednání, kompletní a vzorně zabalené a řidič ochotně vyložil náklad. S firmou SMERO máme jen dobré zkušenosti a do budoucna počítáme s pokračováním naší spolupráce.

Iva Bořilová, PALI, s.r.o.

Se společností SMERO jsme nadmíru spokojeni, líbí se nám pestrost a velikost sortimentu. Odebíráme vše, co naše kancelář vyžaduje: tonery, papíry, drobnou kancelářinu, drogerii i občerstvení. Nyní při drobné rekonstrukci kanceláře využíváme i možnost nákupu kancelářských židlí. Za velkou výhodu považuji, že nám SMERO zboží přiveze až do kanceláře a náš čistě dámský kolektiv se nemusí tahat s těžkými věcmi! Velké poděkování patří našemu obchodnímu zástupci panu Aleši Pustkovi, který vždy a ochotně vše vyřídí a zařídí!

Kristýna Doležalová, Happines to you s.r.o.

DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI
Firmám, školám a dalším institucím dodáváme nejen kancelářské potřeby už od roku 1998. Stálým zákazníkům jsme vybavili nové kanceláře a sami jsme se několikrát přestěhovali do většího. Rosteme společně s vámi.
###message