Co může být lepšího, než klasický notes? Notes s vlastní obálkou

Moderní technologie mají spoustu výhod, ale přiznejme si, že na poznámky, náčrty a to do listy je nejlepší klasický notes. A to nejenom, když nefunguje wi-fi nebo dojde baterka. Notes nemá záruční list ani datum spotřeby jako diář, omezuje vás jen počet stránek. A hlavně – my vám vyrobíme notes třeba s fotografií nebo logem firmy na obálce.

Rozevřený notes
Rozevřený notes

Zvolte si rozměry, papír i vazbu...

Váš nový notes bude přesně takový, jaký si přejete. Na začátku si zvolíte rozměry, nejoblíbenější jsou 13 × 21 cm – téměř formát A5. I přes větší velikost zůstává lehký a skladný a zároveň poskytuje dostatek místa pro vaše poznámky i grafické náčrty. Vybrat si ale můžete libovolnou velikost.

Při psaní je notes velmi pohodlný a snadno si o něj opřete ruku. Zapomeňte na bolest v zápěstí a karpální tunel z neustálé práce na počítači. Papír je navíc, na rozdíl od všemožných displejů, mnohem šetrnější k očím. Vyberte si klasický bílý nebo příjemný žlutý odstín.

Spisovatelé pak určitě sáhnou po linkovaných a designéři zase po čistých stránkách. Všechny drží pohromadě standardní lepenou nebo praktickou spirálovou vazbou.

Obal notesu
Obal notesu

… a pak se vrhneme na grafickou úpravu

Chcete na notes vlastní obrázek pro radost, oblíbenou fotografii nebo firemní logo? Splníme každé přání.

Nakonec společně vybereme ten nejvhodnější materiál obálky. A jestli chcete, vložíme dovnitř informační listy nebo třeba fotografie a ideální dárek pro obchodní partnery je na světe.

Notes zbývá už jen doplnit praktickým poutkem na propisku, se kterým ji už nikdy neztratíte, zadní kapsou na vizitky, stylovou záložkou s logem nebo zavíráním na gumičku. Už si ten krásný notes představujete? Tak proč jste si ho ještě neobjednali?

Zaslat poptávku

Minimální poptávané množství pro individuální výrobu je 50 kusů.

###message