Filtry Kensington

Zajistí ochranu soukromí obrazovky vašeho počítače či tabletu před zvědavýma očima ostatních. Snižují záření modrého světla a tím chrání vaše zdraví a zrak.

Co jsou a k čemu slouží?

Co jsou a k čemu slouží?
Co jsou a k čemu slouží?

PRIVÁTNÍ FILTR

Je filtr obrazovky pro ochranu soukromí počítače. Je to polarizovaná fólie umístěná na obrazovce, která výrazně omezuje pozorovací úhel a uchovává tak vaše citlivé informace v bezpečí před zvědavýma očima ostatních. Tyto filtry naleznou využití u manažerů, v bankách, státní správě a na řadě dalších pracovišť.

FILTR MODRÉHO SVĚTLA / ANTIREFLEXNÍ

Je filtr obrazovky s antireflexní (anti-glare) vrstvou pro ochranu vašich očí před oslněním a modrým světlem. Výrazně snižuje světelné odrazy a tím zabraňuje oslnění z vnějších zdrojů a navíc redukuje škodlivé modré světlo, které způsobuje nespavost a únavu očí. Tím filtr pomáhá udržet vaše oči svěží po celý den.

Co umí filtry obrazovky

Omezený pozorovací úhel
Filtrují modré světlo
Zabraňují oslnění z vnějších zdrojů
Jsou odolné vůči mikrobům
Snadné možnosti uchycení
Vhodné i pro dotykové displeje
Přizpůsobení od okraje k okraji
Účinná ochrana obrazovky
Filtry Kensington
Filtry Kensington
Zajímají vás další informace?
Zajímají vás další informace?

Zajímají vás další informace?

Podrobné informace, jak fungují privátní filtry, jak je používat, jejich výhody a jaký typ si vybrat, zjistíte v našem článku.

Kensington
Kensington

Vhodný filtr si můžete vybrat v našem průvodci

Nalezení správného filtru pro ochranu vašich očí a soukromí může být problém. Na trhu existuje velký počet notebooků, obrazovek a dalších zařízení. Využijte jednoduchého nástroje a vyberte si vhodný filtr zadáním modelu vašeho notebooku, monitoru či tabletu v našem průvodci.

###message