Jsme váš GOLD PARTNER

Obhájili jsme certifikaci Gold partner nábytku HOBIS, EXNER a OFFICE PRO pro rok 2024.

Komplexní služby v oblasti návrhů a realizací interiérů

Gold partner
Gold partner

Spolehlivý a odborný partner

Podstatnou součástí sortimentu společnosti SMERO je také kancelářský a bytový nábytek od kvalitních českých dodavatelů včetně nadstandardních služeb.

Jsme držiteli certifikátu GOLD PARTNER za vynikající dlouhodobou spolupráci a vysoce odborné služby v nejvyšší kvalitě při realizaci zakázek kancelářského nábytku HOBIS, EXNER a produktů OFFICE PRO.

Nábytek Vám dopravíme, složíme a ustavíme dle Vašeho přání. V nabídce máme také archivní skříně, regály, kuchyně, nábytek do kanceláří, škol, hotelů a recepcí. Vybrat si u nás můžete také pohodlné kancelářské židle, křesla, další sedací nábytek a doplňky. Sortiment pro Vás neustále rozšiřujeme. Zajišťujeme rovněž záruční i pozáruční servis.

Zákazníkům poskytujeme komplexní péči při návrhu a realizaci kanceláří a interiérů na míru. Nezávazně od nás obdržíte 3D grafický návrh s cenovou nabídkou. Samozřejmostí je osobní konzultace a vstřícné jednání. Naší prioritou je Vaše spokojenost.

3D konfigurátory židlí a nábytku ONLINE
3D konfigurátory židlí a nábytku ONLINE

3D konfigurátory židlí a nábytku

Využijte naše exkluzivní on-line konfigurátory pro Vaši kancelář. Sami namodelovat si můžete Vaši židli či křeslo značky ALBA včetně veškerých doplňků a barevných kombinací. Díky tomu si vytvoříte skvělou představu, jak zapadne do Vaší kanceláře.

Stejně tak si do posledního detailu vytvoříte návrh celé Vaší kanceláře obsahující jak sedací, tak ukládací nábytek značek OFFICE PRO, HOBIS a EXNER. Tak pojďte s námi do toho!

###message