Moderní ergonomie

Zlepšete svou ergonomii s Kensington a Leitz, ať jste kdekoliv.

Zlepšete svou ergonomii
Zlepšete svou ergonomii

Zlepšete svou ergonomii, ať jste kdekoliv

Vzhledem k tomu, že stále více společností přechází na práci z domova a flexibilní pracovní prostředí, mohou zaměstnanci pociťovat fyzické důsledky nevhodného nastavení pracovního prostoru. Dnešní bolesti se mohou proměnit v dlouhodobé zdravotní problémy a sníženou výkonnost. Ergonomie pracovního místa nebyla nikdy důležitější.

Co je ergonomie?

Úkolem ergonomie je optimalizovat potřeby člověka v pracovním prostředí, v jeho pracovních podmínkách. Je jedno, jestli pracujete doma, v kanceláři, během cest, v terénu, všude, kde pracujete, byste měli pracovat pohodlně, komfortně, zdravě, ideálně by pracovní místo mělo být přizpůsobeno, nebo by se mělo dát přizpůsobit, právě vám.  Ideální ergonomický přístup vytváří optimální pracovní prostředí. Vhodné rozměry, dosahové vzdálenosti, nástroje, design vybavení a nábytku - to vše vede ke snížení nepohodlí, únavy a předchází vzniku zranění. Tím vším se zabývá ergonomie.

Podívejte se na TŘI NEJVĚTŠÍ MÝTY O ERGONOMII a ergo výrobcích.

Ergonomie pro kancelář i Home Office

V dnešní době, kdy se pracovní a domácí život prolíná, potřebujeme prostory, které nás budou motivovat, inspirovat a zároveň budou pečovat o naše zdraví a pohodu. Všechny výrobky Leitz Ergo Cosy jsou navrženy tak, aby zlepšily váš každodenní život a dodaly vašemu pracovnímu prostoru styl a barvy.

Ergonomie pro Home Office
Ergonomie pro Home Office
Oceněný design
Oceněný design

Oceněný design

Výrobky Leitz Cosy Ergo získaly v roce 2022 prestižní ocenění German Design Award.

IGR
IGR

Testované a doporučené odborníky

Většina výrobků Leitz Cosy Ergo byla testována a doporučena německým Institutem pro zdraví a ergonomii IGR.

Smartfit Ergo
Smartfit Ergo

Zajistěte, aby vaše domácí pracoviště bylo stejně produktivní, zdravé a bezpečné jako pracoviště v kanceláři. Patentovaný systém SmartFit® použitý například u podstavců pod notebooky vám umožní dosáhnout ergonomického pracovního místa ve třech snadných krocích.

Smartfit 3 kroky
Smartfit 3 kroky

Prohlédněte si naše ergonomické produkty Kensington:

Změňte kancelářskou rutinu s Leitz Ergo WOW. Získejte dokonalou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem díky výrazným barvám a správnému držení těla u pracovního stolu. WOW Ergo nabízí řadu základních produktů, které pečují o vaše tělo i duši. Vyberte si svou oblíbenou barvu a přineste si do práce vlastní identitu.

WOW Ergo
WOW Ergo

Ergonomie na cestách

A v neposlední řadě můžete díky řešení kancelář v tašce od společnosti Kensington nosit veškeré pracovní pomůcky a příslušenství s sebou, ať už pracujete kdekoli.

Kensington na cestách
Kensington na cestách

Moderní ergonomie

Ať už jste jednotlivec nebo firma, uplatňování správných ergonomických zásad vám může pomoci vést šťastnější, zdravější a produktivnější život. Důvěřujte značkám Kensington a Leitz, pomůžou vám vyvinout správné řešení pro každé prostředí, doma, v kanceláři nebo mezi nimi.

###message