Pořádek stylově s Leitz MyBox

Jak si udělat pořádek na pracovním stole se stylovými krabičkami, mít vše potřebné pro práci a k dispozici po ruce?

Znáte to. Na stole máte spoustu maličkostí, které potřebujete k práci. Kancelářské sponky, propisky, poznámky, papíry, eurofolie, lepicí bločky. Ale místa, kam vše uložit, je málo. Krásné minimalistické kanceláře mají své kouzlo, ale praktické už bývají méně. Se systémem krabic Leitz MyBox nejen skoncujete s nepořádkem, ale také budete mít na stole krásný designový doplněk.

*
*

Základní pravidlo: na stole musí být co nejméně viditelných věcí

I ta nejlépe navržená kancelář se může snadno proměnit v jeden velký nepořádek, pokud budou stoly přetékat papíry a lepicími bločky. Chcete-li udržet svůj stůl uklizený, pomohou vám uzavíratelné krabičky Leitz MyBox.

Nejen, že si vše přehledně uspořádáte, ale kancelářské potřeby také elegantně skryjete, aby váš stůl vypadal vždy čistě a upraveně.

*
*

Když krabice má styl

Leitz MyBox nejsou jen praktické, ale také velmi vkusné designové doplňky, které dotvoří atmosféru každé kanceláře. Vyrábí se v bílé barvě pouze s decentními barevnými akcenty. Vybrat si můžete ze čtyř variant – růžové, zelené, modré a šedé. Anebo je klidně zkombinujte všechny. Zelenou použijte na tužky, propisky a fixy, růžovou na papíry a modrou na eurofolie.

*
*

Promyšlené uspořádání a kombinace

Leitz MyBox nejsou obyčejné krabice, ale promyšlený modulární systém. Umožňuje vám pohodlně kombinovat všechny 3 různé velikosti. Díky snadno otevíratelným víčkům máte vše ihned po ruce a jednotlivé krabice můžete vršit na sebe. Dvě malé se přesně vlezou na jednu velkou.

Ale to není všechno. Krabičky doplňují vnitřní pořadače, aby opravdu každá věc měla své místo. Takže už se nemusíte přehrabovat v hromadě propisek a hledat obyčejnou tužku. Prostě použijete vnitřní pořadač a sáhnete přesně pro to, co zrovna potřebujete.

*
*

Čím vám krabičky Leitz MyBox zlepší každý pracovní den?

  • dají se libovolně skládat na sebe, dvě malé se přesně vlezou na jednu velkou,
  • můžete je doplnit zásuvkami, složkami nebo stojánky na lepicí pásku ve stejné barvě a designu
  • jsou z odolného plastu,
  • velmi snadno se udržují čisté, na rozdíl od papírových krabiček,
  • neobsahují zdraví nebezpečnou látku BPA,
  • a hlavně, fakt se na ně pěkně dívá.
*
*

Chtějte od krabice víc

Dříve se běžně používaly lepenkové krabice. Ale dnes už je normální chtít víc. Vyhoďte nevzhledné pořadače a kovové košíky. Místo toho si pořiďte odolné plastové krabice Leitz MyBox, které jsou nejen praktické, ale i krásné. Navíc se snadno udržují čisté a museli byste se hodně snažit, abyste je zničili.

Díky vkusnému designu mají Leitz MyBox své místo nejen na pracovních stolech, ale i v moderních kuchyních a koupelnách. Inspiraci hledejte níže nebo na Instagramu pod hastagem #LeitzMyBox nebo na kanálu @leitzworld.

###message