Aleš Pustka

Telefon
+420 602 527 403
region
Ostrava

Jako obchodní zástupce pracuji pro SMERO už šestým rokem a dělám pro zákazníky všechno.

Potkat se můžeme hlavně v Moravskoslezském kraji, protože ten máme společně s kolegy Jiřím Novákem, Simonou Baďoučkovou a Karlou Hankeovou na starost. Každý den zde plníme přání a požadavky našich zákazníků.

Společnost Vital Trens, s.r.o. se zabývá výrobou saun. Potřebují však i kancelářské vybavení a drobnou drogerii. Probrali jsme detailně potřeby zákazníka a já jsem navrhnul i nové řešení v oblasti ochranných pomůcek a obalového materiálu a připravil nabídku i nekatalogových položek a speciálního zboží. Ve Vital Trendu byli maximálně spokojeni a odebírají od nás zboží i nadále.

Reference

Společnost SMERO využíváme již nějakou dobu. Ze začátku jsme odebírali pouze pár věcí z běžných kancelářských potřeb. Po doporučeních pana Aleše Pustky jsme začali odebírat i obalový materiál pro naši výrobu. Jsme s dodávkami a komplexností moc spokojeni! Vždy když zavoláme, tak máme do druhého, maximálně třetího dne zboží u nás!
Jiří Urbanec, VITAL TREND, s.r.o.
Se společností SMERO jsme nadmíru spokojeni, líbí se nám pestrost a velikost sortimentu. Odebíráme vše, co naše kancelář vyžaduje: tonery, papíry, drobnou kancelářinu, drogerii i občerstvení. Nyní při drobné rekonstrukci kanceláře využíváme i možnost nákupu kancelářských židlí. Za velkou výhodu považuji, že nám SMERO zboží přiveze až do kanceláře a náš čistě dámský kolektiv se nemusí tahat s těžkými věcmi!

Velké poděkování patří našemu obchodnímu zástupci panu Aleši Pustkovi, který vždy a ochotně vše vyřídí a zařídí!
Kristýna Pustková, Happines to you s.r.o.
Rozumím
###message