Jiří Novák

Telefon
+420 602 754 367
region
Ostrava

Společnost SMERO zastupuji jako regionální manažer už od roku 2013. A svou práci miluji i díky našemu týmu.

V Moravskoslezském kraji se navzájem podporujeme s kolegy Alešem Pustkou, Simonou Baďoučkovou a Karlou Hankeovou. Každému zákazníkovi vycházíme vstříc a hledáme pro něj nová řešení přesně podle jeho představ.

Velmi často mají ve firmách nákup kancelářského vybavení a dalšího sortimentu pro chod kanceláře na starosti lidé, kteří jsou velmi pracovně vytíženi a nezbývá jim mnoho času. Je pro mě radost, když vidím, že těmto lidem dokážeme maximálně usnadnit výběr zboží a dodat jej na místo v požadovaném množství a čase. Takovým zákazníkům šetříme čas a oni se k nám díky tomu vracejí. Děkujeme.

Reference

Vzájemná spolupráce s panem Novákem je výborná. Zboží námi objednané přivezou vždy rychle a v pořádku. Informace o novinkách a akcích máme také včas. Pan Novák je schopen zajistit zboží, které nenajdu v e-shopu a potřebujeme ho. Věřím, že spolupráce bude takto pokračovat.
Květa Kaplanová, KLIA cz s.r.o.
Pokud si mohu dovolit zhodnotit práci p. Ing. Jiřího Nováka, charakterizovala bych jej jako svědomitého a odpovědného člověka. S lidským přístupem a s dostatkem zkušeností.

Firma SMERO má produkty kvalitní, dodatelnost a zavážky zboží jsou bez problémů, a když se snad někdy nějaký problém vyskytne, ihned jej řešíme a bez problému a zbytečných průtahů vše vyřešíme. Můžu vřele doporučit.
Renáta Žůrová, AUTOMOTOLAND CZ s.r.o.
Se společností SMERO, spolupracujeme již několik let, převážně v oblasti kancelářských a drogistických potřeb. Jednání s panem Novákem, regionálním manažerem, bylo vždy velmi vstřícné a profesionální. Vždy byly dodrženy termíny a splněny domluvené podmínky. Věříme, že tato pohodová spolupráce bude probíhat i nadále.
Kateřina Anderková, Město Hlučín
Tímto bych ráda poděkovala za dosavadní spolupráci s panem Novákem. Díky jeho profesionálnímu přístupu jsme dokonale informování o veškerých novinkách, ve speciálních požadavcích je nám vždy 100% nápomocen. Jeho snaha, vstřícnost a ochota vše vyřešit k naší spokojenosti je nám velkou pomocí.

Věříme, že i v budoucích letech bude vše takto optimální.
Jana Tajdušová, DiS., NH - TRANS, SE
Jsem velmi spokojená s regionálním managerem p. Novákem. Je vždy příjemný, vstřícný, ochotný, vždy velmi rychle reaguje, v případě jakýchkoliv dotazů mi pomůže, řeší vždy věci operativně. Nemám jedinou věc, kterou bych mohla vytknout.
Markéta Pešátová, ČSAD Ostrava a.s.
Rozumím
###message