Simona Baďoučková

Telefon
+420 774 569 777
region
Ostrava

Už 6 let pro vás jako obchodní zástupce SMERA, nově vedu minitým obchodních zástupců v našem regionu, kde úzce spolupracuji s naší novou obchodnicí Karlou. Hledám nové možnosti v oblasti nejen kancelářského vybavení.

Spolu s kolegy Alešem Pustkou, Jiřím Novákem a Karlou Hankeovou jezdíme po Moravskoslezském kraji a staráme se o potřeby a přání našich zákazníků.

Jedna zákaznice měla problém s papírem do kopírky. Buď se zasekával, nebo kopírka brala papír po více listech. Vysvětlila jsem zákaznici, že xerografický papír se dělí do více kategorií a je třeba vybrat tu správnou. Vybrala jsem tedy vhodný papír a tím zákaznice i její zaměstnavatel ušetřil spoustu času i nákladů na servis kopírky. Zákaznice dostala od šéfa pochvalu a já jsem získala zákazníka, který se na mě od té doby s důvěrou obrací.

Reference

Tahat krabice papírů je pro účetní firmu - nejen plnou samých žen - noční můrou. Díky SMERO a obchodní zástupkyni Simoně Baďoučkové na toto jen se smíchem vzpomínáme. Nakoupíme si vše, co potřebujeme, online, v eshopu se snadno orientuje, vše přinesou až do druhého patra v době, kdy si domluvíme, a vše je za rozumné ceny. Jednoznačně doporučuji a bez téhle služby už ani ránu! Děkujeme moc :)
Martin Tyšer, Nastejnelodi.cz, s.r.o.
Jako personální agentura objednáváme kancelářské potřeby skoro každý týden a jsme velice spokojeni se servisem firmy SMERO a také s obchodní zástupkyní Simonou Baďoučkovou. Vše je možné objednat online v přehledném eshopu, doručí vždy podle očekávání a za super ceny. Doporučujeme!
Tomáš Buchwaldek, RIGHT INDICADA s.r.o.
Slečno Baďoučková, tímto bych Vám chtěla z celého srdce poděkovat za dosavadní spolupráci. Ani nevíte, jak jsem ráda, že jste se objevila u nás ve firmě a začala s námi spolupracovat. Děkuji Vám za vždy profesionální přístup ke klientovi, za upřímné nabídky Vašich produktů a skvělé rady při objednávání. Jste opravdu na pravém místě, Váš úsměv vždy rozjasní naši kancelář. Odpadly mi starosti s nakupováním po obchodech a máme vše, až jak se říká pod nos. Ještě jednou děkuji a Vaše společnost může být ráda za takový výběr svého zaměstnance. Slečno Baďoučková, opravdu velké díky.
Radmila Esslerová, Koordinátor ODIS s.r.o.
S firmou SMERO jsme od první chvíle velice spokojení. Nabízí produkty výborné kvality, vždy nás překvapí zajímavou akcí. Jejich e-shop zajišťuje pohodlný nákup a dodání zboží do druhého dne je pro nás také velikým plusem. Zároveň oceňujeme jejich vztah k zákazníkovi. Vždy, když máme jakýkoli problém, je vyřešen bez zbytečných průtahů a k naší spokojenosti. Tuto společnost můžeme vřele doporučit, jejich služby jsou na velice profesionální úrovni.
Anna Trojančíková, TOMA RECYCLING a.s.
Se spoluprací s firmou SMERO jsme velice spokojeni. Rychlé a vstřícné jednání, dostatečný sortiment výrobků a rychlé dodání od objednání. Velkou zásluhu na tom všem má obchodní zástupkyně Simona Baďoučková. Je velice příjemná, vše ochotně a rychle zařídí a vždy se nám snaží vyjít vstříc.
Radka Dudová, BREBECK Composite, s.r.o.
Dovolte mi prosím, abych Vám v krátkosti sdělila pár poznatků na spolupráci s Vaší firmou a obchodní zástupkyní slečnou Simonou Baďoučkovou.

S Vaší společností jsme začali spolupracovat zhruba od roku 2012, kdy mně ji tehdy přišla představit slečna Simona Baďoučkova. Již při prvním jednání na mně slečna zástupkyně působila velice příjemně. Sdělila mi veškeré možnosti co a jak lze u Vás objednat, zajistit, dodat a podobně. Musím říct, ze je to obchodní zástupce na pravém místě, má tuto práci ráda a odvádí ji poctivě a svědomitě. Je mi ctí s ní spolupracovat.

Musím konstatovat, že jsem doposud neměla s dodávkami kancelářského zboží žádné problémy. Zboží objednáváme přes e-shop, kdy nám ihned potvrdíte přijetí objednávky. Pokud se vyskytne problém se zbožím, které jsem objednala, ihned mně kontaktujete a zvolíme společně náhradní řešení. Zboží je vždy dodáno včas, řidiči ochotně zboží přinesou až do kanceláře, kde dodávku zkontrolují a předají.

Přeji Vaší společnosti mnoho spokojených zákazníků. Těší mně s Vámi spolupracovat a věřím, ze tomu bude i nadále.

S úctou
Monika, Segedy, STAMONT - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ s.r.o.
Rozumím
###message