Čističky vzduchu TruSens

Řešíte kvalitu vzduchu kvůli alergii, astmatu nebo snížené imunitě?

Naše odpověď je TruSens.

Čistý vzduch - rodina
Čistý vzduch - rodina

Inteligentní čistička, která ohlídá kvalitu vzduchu v celé místnosti. Díky dvojí vrstvě filtrace a UV sterilizaci zachytí téměř vše. Od mikroorganismů a virů, přes všechny polétavé alergeny až po těkavé látky. Samozřejmě umí zlikvidovat pachy z kouře či z vaření a zachytí i chlupy domácích zvířat. Zajistí vám opravdu čistý vzduch a pohodu, ať už si ji umístíte kamkoliv.

Lidé tráví v průměru 93 % svého života uvnitř budov

Vzduch uvnitř budov, který dýcháte, může být podstatně horší než ten venku. A protože vzduch nevidíte, potřebujete pomocníka, který tuto životně důležitou součást našich domovů uvidí. TruSens vám to umožní. Přehledný displej vás informuje o kvalitě vzduchu, který dýcháte. Monitoruje vzduch v celé vaší místnosti, nejen v blízkosti čističky a poskytuje čistý vzduch všude kolem vás díky 360stupňové filtraci DuPont™.

Srovnání modelů TruSens
Srovnání modelů TruSens

4 úrovně čistění

OMYVATELNÝ PŘEDFILTR (pouze u modenu Z2000 a Z3000) - zachytí prach a chlupy domácích zvířat

HEPA FILTR - zachytí alergeny do velikosti 0,3 mikronu

UHLÍKOVÝ FILTR - zachytí určité plyny a pachy

UV sterilizace - ničí a omezuje mikroby a viry - v laboratorním testu UV lampa zabila ˃99% Staphylococcus aureus a Pseudmonas aeruginosa

Sensorpod
Sensorpod

SensorPod – ČIDLO MONITOROVÁNÍ KVALITY OVZDUŠÍ

pouze u modelu Z-2000 a Z-3000

Správný způsob monitorování vzduchu je zajištěn samostatným čidlem. Většina čističek nezná kvalitu vzduchu v místnosti. TruSens tuto informaci však má a dokáže na ni reagovat. Čidlo SensorPod se může umístit kdekoliv v místnosti, kde pak měří znečišťující látky, aby výsledky odesílalo zpět do čističky TruSens, která podle toho automaticky upravuje svůj výkon. Inteligentně bez aplikací, bez vaší přítomnosti.

SensorPod_II
SensorPod_II

Čističky vzduchu Leitz TruSens Z-2000 a Z-3000 získaly certifikaci ECARF.

Alergeny se nezastaví u dveří, a pyl, plísňové spory nebo bakterie se k vám dostanou, i když máte zavedena preventivní opatření. Čističky vzduchu mohou do velké míry odstranit alergeny z vnitřního vzduchu, takže lidé se sennou rýmou nebo alergickým astmatem trpí výrazně méně. Evropské středisko pro výzkum alergií (ECARF) oceňuje čističe vzduchu, které dosahují měřitelného zlepšení kvality vzduchu pro stanovenou velikost místnosti v každodenním provozu.

PureDirect
PureDirect

PureDirect – TECHNOLOGIE PROUDĚNÍ VZDUCHU

Pro efektivní distribuci čistšího vzduchu v místnosti jsme navrhli technologii proudění vzduchu Leitz TruSens PureDirect. Většina čističek vzduchu může v místnosti zanechat tzv. mrtvé zóny. Čističky, které vypouštějí vzduch jen v jednom směru, vytvářejí v některých místech oblasti s nízkou cirkulací vzduchu, nebo dokonce oblasti, kde žádný vzduch necirkuluje. PureDirect má samostatné proudy vzduchu, které tyto mrtvé zóny minimalizují.

Co ještě máme na TruSens rádi?

Například, že automatickou regulaci otáček ventilátoru můžete kdykoliv přepnout do ručního režimu ovládání čističky vzduchu. Takže při práci si nastavíte tichý chod a na noc si k němu přidáte i noční režim s tlumeným osvětlením displeje. Ráno vezmete čističku vzduchu jednoduše za držadlo a přenesete si ji do obývacího pokoje. V jednoduchosti je krása. Navrženo pro váš životní styl.

###message