Leitz Cosy - pro pocit pohody

V moderním propojení práce a soukromí nás může zavést pracovní nasazení téměř kamkoli. Leitz Cosy kombinuje stylové nápady v oblasti interiérového designu s chytrými organizačními řešeními.

Zútulněte svou domácí kancelář

Leitz Cosy je ideální řada výrobků pro vaši domácí kancelář. Kombinace stylového interiérového designu s chytrým úložným řešením je ideální pro váš pracovní prostor doma - ať už máte samostatnou domácí kancelář nebo pracujete ve svém obývacím pokoji.

Leitz Cosy
Leitz Cosy

Se zvýšeným využíváním domova jako kanceláře narostl také význam dobré organizace pracoviště. Všechno musí být na správném místě a musí být rychle a snadno přístupné. To neznamená, že vaše nápady v oblasti domácí kanceláře musí kazit váš interiérový design. Právě proto je tu Leitz Cosy: Chytrá a elegantní řada produktů, které lze použít jak na vašem pracovišti tak i domácnosti.

Zásuvkový box Leitz Cosy
Zásuvkový box Leitz Cosy

Nápady na ukládání

Strukturované a organizované nastavení domácího pracoviště je klíčem k efektivitě a pohodě při práci z domova. Zařízení a příslušenství musí být snadno přístupné a na určeném místě. Každé řešení samozřejmě musí zapadat do designu vaší domácnosti. Objevte, jak používat produkty Leitz Cosy k vytvoření pozitivního pracovního prostoru.

Odkladač s organizérem Leitz Cosy
Odkladač s organizérem Leitz Cosy

Odkladač na dokumenty

Díky odkladači Leitz Cosy můžete mít dokumenty uklizené a na dosah ruky. Nebo si vyberte odkladač s organizérem nejen pro organizaci dokumenů, ale také praktické uložení tabletu, mobilního telefonu a dalších důležitých věcí každodenní potřeby.

Přenosný box Leitz Cosy MyBox II
Přenosný box Leitz Cosy MyBox II

Přenosný box Leitz Cosy MyBox

Přenosný úložný box Cosy je všestranný a lze jej použít pro hotdesking nebo jako organizér pro konferenční místnosti, kanceláře a domácnosti. Díky robustní rukojeti vyztužené hliníkem je lehký a snadno se nosí. Víko zakryje vše potřebné, ale lze jej široce otevřít a nabízí snadný přístup k obsahu.

Leitz Cosy
Leitz Cosy

Zútulněte si svoji kancelář

Nedílnou součástí každé kanceláře jsou základní potřeby stolu, jako jsou sešívačky, děrovačky nebo zápisníky. Tyto produkty jsou nejen funkční, ale také důležité pro design vaší domácí kanceláře. Krásné barvy a tvary nových produktů Leitz Cosy byly vytvořeny za účelem zdokonalení konceptů moderního interiérového designu.

Sešívačka Leitz Cosy
Sešívačka Leitz Cosy

Sešívačka Leitz Cosy

Sešívačka Leitz Cosy je pevná a spolehlivá sešívačka na 30 listů papíru s patentovanou sešívací DIT technologií, která zajistí vždy perfektní výsledky. Tlačítko pro snadné otočení kovadlinky a změnu typu sešívání - otevřené a uzavřené sešívání.

Děrovačka Leitz Cosy
Děrovačka Leitz Cosy

Děrovačka Leitz Cosy

Děrovačka na papír Leitz Cosy je pevná a spolehlivá pro každodenní použití, bez námahy může děrovat až 30 listů papíru najednou. Inovativní design úchytu a velmi ostré děrovací segmenty zajišťují snadné děrování i při sezení.

###message