Vychytané ubrousky Wipepod

Myslí na vaše zdraví i v kanceláři, protože viry a bakterie na nás číhají všude. Stačí jeden dotyk.

Wipepod
Wipepod

Z 90 na 15 vteřin díky ubrouskům

Věděli jste, že běžným mytím rukou pomocí mýdla a vody stráví člověk průměrně minutu a půl? Stejného účinku přitom můžete dosáhnout za zlomek času. Omytí rukou vlhčenými ubrousky Wipepod zabere jen asi 15 vteřin. A navíc při tom zlikviduje 99,9999 % virů i bakterií.

Dezinfekční vlhčené utěrky jsou bez alkoholu. Místo toho obsahují biocidní látky, které jsou až o 200 % účinnější. Poradí si tak se všemi mikroby, kteří jim přijdou do cesty – ať už na vašich rukou, stole nebo počítači.

Wipepod složení
Wipepod složení

Z čeho se skládá?

Systém Wipepod tvoří tři praktické části:

  • nástěnný držák,
  • dávkovací systém,
  • hygienické ubrousky.

Držák umístíte kamkoli – tak, abyste ho měli vždy po ruce. V dávkovači se skrývá 500 kusů utěrek, takže vám zásoba jen tak nedojde. Nemusíte se bát ani jejich vyschnutí. Ubrousky mají vyrovnanou hodnotu pH – díky tomu se nevysušují, takže poslední kousek bude stejně vlhký a účinný jako ten první.

Kam všude se hodí?

Do kanceláře

Kolegové, návštěvníci, klienti… kanceláří denně projdou desítky lidí. Stačí přitom sebemenší kýchnutí a mikrobi putují po celém prostoru. Na pracovních stolech, počítačových klávesnicích nebo telefonech je tak víc bakterií než kde jinde. S vlhčenými ubrousky s nimi skoncujete za pár vteřin.

Do školy

Když řádí chřipková epidemie, ve školách a školkách se jí daří dvojnásob. Dezinfekční utěrky jsou ideální prevencí, která malé i velké školáky před viry ochrání. Stačí si jimi před i po jídle omýt ruce nebo otřít lavičku v šatně, kde tráví přestávky. Navíc není lepší způsob, jak děti naučit hygienickým návykům.

Do zdravotnického zařízení

Pokud je místo, kam by měly mít viry i bakterie bez milosti vstup zakázaný, jsou to nemocnice a pečovatelské domy. A ubrousky Wipepod na to dohlédnou. Pacienti, kteří čekají mezi nemocnými na chodbách, ale i zdravotnický personál při ošetřování – ti všichni je ocení. Ubrousky jsou hydratační a bezparfémové, takže mohou bez obav přijít do styku i s citlivou pokožkou.

Do posilovny

Pravidelným cvičením tužíte své zdraví. Pokud ale chodíte sportovat do fitka, možná nevědomky děláte pravý opak. Opocené činky a lavice jsou totiž doslova pastvou pro bakterie i plísně. Vlhčené ubrousky jsou tak povinnou výbavou. Před posilováním si vždycky nářadí otřete, po cvičení zase vydezinfikujte ruce.

Do jídelny

Základem chutného jídla není jen koření, ale především čistá kuchyně. Potraviny se běžně dotýkají pracovní desky – není-li čistá, bakterie se množí a neštěstí je na světě. Vlhčené ubrousky jsou tak hlavní přísadou kuchtění! Umyjí ruce kuchaře, pracovní plochu i vnitřek spotřebičů.

A na spousty dalších míst

Pokud je čistota půl zdraví, pak se hygienický systém Wipepod postará kompletně o celou vaši kondici. Začněte myslet na své zdraví v kanceláři i jinde ještě dnes!

###message