Jan Mudroch, obchodní zástupce

Jan Mudroch
Jan Mudroch

Jan Mudroch, obchodní zástupce

Do SMERA jsem nastoupil 1. 1. 2011. Krásné datum a ještě lepší rozhodnutí. Firmu SMERO a pana Michala Smetanu totiž znám už od roku 2006, kdy jsme se potkali na setkání naší společné dodavatelské firmy. Od té doby jsme navázali spolupráci, která vedla k propojení obou společností.

Pracoval jsem tehdy jako ředitel velkoobchodu K-Team v Kutné Hoře. Už od samého začátku jsme si s panem Smetanou byli názorově velmi blízcí. Fúze obou firem a rozšíření SMERA do středních a východních Čech tak bylo jen otázkou času.

Od té doby, co jsme se stali SMERÁKY, se nám otevřelo spoustu nových obchodních příležitostí. Mně osobně to vlilo čerstvou krev do žil a na vlastní žádost jsem přešel na pozici obchodního zástupce pro region Vysočina.

Vážím si všech zákazníků, od malých kanceláří po velké firmy, ovšem za svůj největší úspěch považuji spolupráci s firmou Jipocar – mým největším zákazníkem. Spokojenost je, myslím, oboustranná.

Aby to tak zůstalo, neustále na sobě pracuji a jako obchodní zástupce pro Kutnou Horu se vždy těším se na každého nového zákazníka.

###message