Příběhy našich zaměstnanců

Příběhy našich zaměstnanců

Luděk Otáhal
Luděk Otáhal

Luděk Otáhal, vedoucí pobočky Rajhrad

Do společnosti SMERO jsem přišel v roce 2006, do té doby jsem jen brigádničil v call centru. Byla to výborná zkušenost a příprava pro obchodování, protože jsem se mimo jiné naučil přijímat odmítnutí. Inzerát na prodej kancelářských potřeb ve společnosti SMERO byl první, na který jsem odepsal a pohovor se ihned proměnil ve školení.

Radek Skřivan
Radek Skřivan

Radek Skřivan, vedoucí mini týmu OZ Rajhrad

Do rodinné firmy SMERO jsem nastoupil 31. 10. 2006 jako 20. zaměstnanec na pozici řidiče. Neměl jsem žádné zkušenosti s prací s paletovým vozíkem, zdvihovým zařízením, ani chystáním zboží ve skladu. Vždy jsem však tíhl k obchodu.

Tomáš Balog
Tomáš Balog

Tomáš Balog, obchodní ředitel

Už od střední školy jsem směřoval k obchodu. Získal jsem zkušenosti v malých firmách, nadnárodních společnostech i gastronomii a hotelnictví. Hlavní roli vždy hráli klienti a hosté, ale něco mi chybělo. Chtěl jsem sám aktivně získávat klienty. Hledal jsem pozici, která by mě naplňovala a v roce 2005 nastoupil jako obchodník v té době pro mě neznámé firmě SMERO.

Jan Vaculík
Jan Vaculík

Jan Vaculík, řidič

Do SMERA jsem se dostal v roce 2008 přes pohovor na pozici obchodního zástupce v Břeclavi. Jelikož mám sluchovou vadu, již předem jsem tušil, že nebudu splňovat předpoklady. Ve SMERU mi ale nabídli, jestli nechci pracovat jako řidič v Brně a výhledově v Břeclavi.

Jan Mudroch
Jan Mudroch

Jan Mudroch, obchodní zástupce

Do SMERA jsem nastoupil 1. 1. 2011. Krásné datum a ještě lepší rozhodnutí. Firmu SMERO a pana Michala Smetanu totiž znám už od roku 2006, kdy jsme se potkali na setkání naší společné dodavatelské firmy. Od té doby jsme navázali spolupráci, která vedla k propojení obou společností.

Pavla Hubačková
Pavla Hubačková

Pavla Hubačková, vedoucí prodejny Břeclav

Do firmy SMERO jsem nastoupila jako řidič a skladník v roce 1999, kdy se otevřela nová pobočka v Břeclavi. S nárůstem zákazníků SMERO otevřelo prodejnu a ze mě se stala prodavačka.

###message