Radek Skřivan, vedoucí mini týmu OZ Rajhrad

Radek Skřivan
Radek Skřivan

Radek Skřivan, vedoucí mini týmu OZ Rajhrad

Do rodinné firmy SMERO jsem nastoupil 31. 10. 2006 jako 20. zaměstnanec na pozici řidiče. Neměl jsem žádné zkušenosti s prací s paletovým vozíkem, zdvihovým zařízením, ani chystáním zboží ve skladu. Vždy jsem však tíhl k obchodu.

Netrvalo dlouho a jednatel společnosti mě oslovil s možností práce obchodního zástupce. Prošel jsem si řadou produktových školení, výrobních závodů, meetingů, kurzů a seminářů s různými školiteli. Nejvíce zkušeností jsem ale postupně získával v terénu, tedy u mých zákazníků.

Jelikož jsem vždy zabýval prodejem obalových materiálů, stal jsem se navíc produktovým manažerem v této oblasti a vytvořil jsem ucelenou formu teorie a praxe, kterou jednotliví obchodníci procházejí.

Tak vzniklo interní vzdělávání našich obchodních zástupců.

Dnes jsem vedoucím jednoho z nejúspěšnějších týmů ve firmě. Zabezpečuji svěřený region od města Brna až po Znojmo a jsem školitelem interní akademie. Stále se také podílím na rozvoji oblasti obalových materiálů.

Když se ohlédnu za výsledky, za kterými ve firmě stojím, i po 10 letech mě motivují a s nadšením se podílím na dalším rozvoji.

###message