Jan Vaculík, řidič

Jan Vaculík
Jan Vaculík

Jan Vaculík, řidič

Do SMERA jsem se dostal v roce 2008 přes pohovor na pozici obchodního zástupce v Břeclavi. Jelikož mám sluchovou vadu, již předem jsem tušil, že nebudu splňovat předpoklady. Ve SMERU mi ale nabídli, jestli nechci pracovat jako řidič v Brně a výhledově v Břeclavi.

Z počátku jsem měl z rozvážení zboží po Brně obavy, protože jsem neměl tak bohaté řidičské zkušenosti. Nejdříve jsem tedy pracoval jako skladník a na místo řidiče se zaučoval. Postupně jsem si zvykl a nyní rozvážím téměř po celé republice.

Za tyto zkušenosti jsem velmi vděčný. Firma se rozrostla a já se přesunul do nové pobočky v Hodoníně. I zde je výborný kolektiv, který se snaží vyjít zákazníkům vstříc. Hodně si vážím toho, že i přesto, že je se mnou horší komunikace, jsou ke mně všichni velmi ohleduplní.

Já se zase snažím pracovat s dobrou náladou a úsměvem. Přestože se mi sluch během let ještě zhoršil, jsem moc rád, že můžu rozvážet zákazníkům zboží dál. Díky SMERU mám plnohodnotné zaměstnání, které mě zároveň baví, a to je pro mě velmi důležité.

###message